Alban Mehmeti

Alban Mehmeti Pret Të Bëhet Babë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-02-2015]
Këngëtari Alban Mehmeti së shpejti do të bëhet baba.
Ish anëtari i grupit “Aurora” i cili lidhi kurorë me Fjolla Svirca në vjeshtë të vitit 2013 është në pritje për të u bërë prind.

Lajmin për ardhjen në jetë të fëmiut të parë, e ka lumturuar tej mase bashkëshorten e këngëtarit, Fjollën, e cila përmes rrjetit social ka bërë të ditur edhe gjinin e foshnjës. “It’s a Boy”

(Është djalë), ka shkruar ajo në “Instagram”.

Foshnjës së vogël i urojmë shëndet ndërsa Albanit dhe Fjolles gëzime dhe lumturi në familjen e tyre!
 (Kosovarja)

Alban Mehmeti Pret Të Bëhet Babë


Komente 1