Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Bjondina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Te kam sy
shpirt te kam
nje dit me mlan vet
mu mlajn ment

je si loqk
zemer je
pash te madhin zot
ti mos me le

REF
moj bjondine moj bjondine
un ti puthsha buz e sy
toka e qielli le ta dine
se ky djal te don veq ty

moj bjondine moj bjondine
hyn ne valle me mu kce
e gjithmone na kan lakmie
o le ta din e jemja je.

Te kam gjan
tkam si rrush
sikur un
jo nuk te don askush
je si loqk
zemer je
pash te madhin zot
ti mos me le

Ref 2x

moj bjondine moj bjondine
un ti puthsha buz e sy
toka e qielli le ta dine
se ky djal te don veq ty

moj bjondine moj bjondine
hyn ne valle me mu kce
e gjithmone na kan lakmie
o le ta din e jemja je


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Alban Mehmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/03/2014
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Alban Mehmeti - Bjondina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondina".
3. Video është e këngës "Bjondina", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0