A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alban Mehmeti - Dashnia Jem  (Feat. Kaltrina Selimi)


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/04/2018

2018-04-15T16:56:37

Featuring

Kaltrina Selimi

Music:

Irkenc Hyka


Albani
Nuk ma mbush dot shpirtin zemer
asnje pike alkol
S muj me t harru e mos me te fol
Kaltrina
Nuk ta mbush dot shpirtin zemer
Ajo me dashni
Mijera perqafime s vlejn asnji

Ref
Albani
Dashnia jeme pa ty smuj me jetu
Jo smundem dot prej shpirtit me largu
Kaltrina
Dashnia jeme pa tu jo s muj me jetu
Sa te dua e din sa te du

Albani
Une dashni pafund premtova
Por zgjati pak
A e mban me ne dore ate unaze?
Kaltrina
Per ty dhe jeten kisha fal
A e din o shpirt
Ditet dalengadal po behen vit

Ref...
...
...
..


Lyrics submited by Akile Hoxha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019