TEKSTESHQIP

Alban Mehmeti
Pak M'paske Dasht
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pak M'paske Dasht" kënduar nga Alban Mehmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor lansohet online i ilustruar mjaft mirë edhe me anë të një videoklipi muzikor, për produksionin e të cilit u përkujdes Wesootfilms.Ch. Videoklipi u publikua me datë 24 Maj 2023. Melodia dhe produksioni ka punuar si autor Bini Diez, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Donjeta Morina.