A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Alban Skënderaj - Dikur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  88

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2017

2017-02-11T17:43:15

Muzika & Teksti:

Alban Skënderaj

Orkestrimi:

Darko Dimitrov
Eshte e veshtire te jesh i lire
kur e ke te lidhur zemren me zinxhire
E di e di, po flet ai
qe dikur kish boten nen kembet e tij

Dhe tani i mungon, dhe tani e mundon
vec ti

Nuk ka dje, nuk ka sot, nuk ka neser
Pse kaq vone po e kuptoj
se pa ty nuk jam une as ne qiell,
as ne toke, as ne enderr
Pse me verboi kjo krenari
kur gjithcka qe doja ishe ti,
ishe ti, por ti ende nuk e di

Nuk kam me ze, nuk kam me lot
Me beso gjithcka pa ty duket e kotë
E di e di, po flet ai
qe dikur te fali dhimbje dhe vetmi

Dhe tani e lendon ti, dhe tani i mungon ti pa kufi

Nuk ka dje, nuk ka sot, nuk ka neser
Pse kaq vone po e kuptoj
se pa ty nuk jam une as ne qiell,
as ne toke, as ne enderr
Pse me verboi kjo krenari
kur gjithcka qe doja ishe ti,
ishe ti, por ti ende nuk e di

Kartolina (1)

2018-03-24 13:39:00
Nuk kam me ze, nuk kam me lot
Me beso gjithcka pa ty duket e kot
E di e di, po flet ai
qe dikur te fali dhimbje dhe vetmi

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019