A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Albatrit Muqiqi - S'Muj Me Ta Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/02/2018

2018-02-28T18:00:08

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Music & Arrangement:

Kledi Bahiti

Video Production:

XL Films


Smundem ma smundem ma ne sy ta shoh, zot me ndihmo se zemra kerkon ate...
Sme kupton sme kupton mu asnjo,lotet mi shton ti veten lendon gabon...
Dashnin qe tkam dhuruu sot jam tu e mallku...
Smuj me ta fal smuj me ta fal ty shpirtin tim,se nuk me dhan jo nuk ke dhan asgje per dashurin 2x
Nuk jeton ti sjeton per veten joo,veten shkatrron mu po mshkatrron pranoo,e tepron po munon qa me boo,zot me ndihmo se zemra kerkon ate, dashnin qe tkam dhuru sot jam tu e mallkuu...
Smuj me ta fal smuj me ta fal ty shpirtin tim,se nuk me dhan jo nuk me ke dhan asgje per dashurin 2x


Lyrics submited by Lisa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019