TEKSTESHQIP

Albërije Hadërgjonaj
Leje Leje
Lyrics

Nese vjen edhe gabon,
me harro, ske me m’pas ti
Dhe pse zemra me thot po,
ti mos lendo, a ke me m’dasht ti
Se di a je gati,
ato ndjenja si i ke

[x2]
Leje,leje,leje tash,
kam frik me ra n’dashni
Leje,leje,leje ti,ma mir leje
(Uno, dos, tres, leje)

Nese vjen edhe gabon,
me harro, ske mem pas ti
Dhe pse zemra me thot po,
ti mos lendo, a ke me m’dasht ti
Se di a je gati, ato ndjenja si i ke

[x2]
Leje,leje,leje tash,
kam frik me ra n’dashni
Leje,leje,leje ti,ma mir leje
(Uno, dos, tres, leje)

[x3]
Leje,leje,leje tash,
kam frik me ra n’dashni
Leje,leje,leje ti,
ma mir leje
(Uno, dos,tres, leje)

DËRGOI:
INFO
Më datë 27 Maj 2018, Alberie Hadergjonaj publikon videoklipin "Leje Leje". Muzika e këngës u punua nga Kledi Bahiti, Alberie Hadergjonaj, teksti u shkrua nga Kledi Bahiti, Alberie Hadergjonaj. Videoklipi u prodhua nga MAX Production.
Renditja:
Top 200