Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberti - Shkruaj Në E-Mailin Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  21

Sikur unè ty mos tè kisha takuar
ndoshta kurrè nuk do ta kisha kuptuar
cfarè peshe ka,cfarè ngjyre ka dashuria,
ti je èndra qè e kisha èndèruar
je dèshira qè e kisha zgjuar
me ty ka peshè,me ty ka ngjyrè dashuria.

ref:sonte pèr ty u pèrmallova
larg èshtè amerika nga kosova
sonte letèr dashurie shkruaj me mallèngjim,
pèrgjijgjen tènde me afsh po e pres
shkruaj sa mè shpejt se do vdes...
shkruaj sa mè do...shkruaj....
nè emailin tim.
Albert Popaj
Publikimi: 29/12/2004
Festivali: VFM 2006
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Alberti - Shkruaj Në E-Mailin Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkruaj Në E-Mailin Tim".
3. Video është e këngës "Shkruaj Në E-Mailin Tim", por nuk këndohet nga Alberti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albert Popaj:


Komente 0