Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çfarë Dhurate Mori Albina Jakupi?


Nuk ka akoma asnjë votë

[13-01-2015]
Këngëtarja dhe profesoresha e muzikës Albina Jakupi duket se akoma nuk mund të harojë yllin e pop muzikës Michael Jackson, sa që miqtë e saj i bëjnë dhurata me imazhin e tij.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Jakupi ka marrë si dhuratë një portofol me imazhin e Jackson, ku ishte gëzuar pa masë duke thënë se dhuratë më të mirë deri më tani nuk kishte marrë.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet