Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Kelmendi - Vullkan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vullkan" kënduar nga Albina Kelmendi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vullkan".

Ky tekst është kërkuar 41 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
41

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Hoxha - Vullkan

The biggest back

Seldi
Donin e donin Don Perinjonin krejt i pina
Pina sikur nfilma me filma po bojm ca rima
ROLEEEX laget laget sikur shiu
Paret mkan mbuulu e smuj me pa une as miun
NA NA NA krejt i kina
vina me makina makina si limuzina
Hapet hapet porta po vjen diva ,
diva diva diva me cunat me lamborghin-a

YO YO MY BABY GIRL

Sinani (REF)
Vullkan si Vullkani po vin cunat si vullkani
Aman ej amani digjet vendi bohet nami (x2)

Seldi
Donin e donin Don Perinjonin krejt i pina
Pina sikur nfilma me filma po bojm ca rima
ROLEEEX laget laget sikur shiu
Paret mkan mbuulu e smuj me pa une as miun
NA NA NA krejt i kina
vina me makina makina si limuzina
Hapet hapet porta po vjen diva ,
diva diva diva me cunat me lamborghin-a

Sinani (REF)
Vullkan si Vullkani po vin cunat si vullkani
Aman ej amani digjet vendi bohet nami (x2)

Juliana Pasha - Vullkan

Ndal
Heshtja me flet
Frymen e mbaj
Zemra therret
per ty
Ra
Ra Yll i pare
Them nje deshire
Vetem per ne... Per ne
Oooo, ne pafundesi, nese jetoj, jetoj per ty...
Une, sa here marr fryme, te kam, aty...
Ref
Lart po ndodh nje mrekulli
Une po shoh nje mrekulli
Jam brenda shpirtit tend
Kurore me yje e ndez qiellin
Lart po ndodh nje mrekulli
Une po shoh nje mrekulli
Ti vjen si nje stuhi
Zemrat, shperthejne si vullkan
Vjen
Pa asnje fjale
Krahet i hap
Te perqafoj
Me mbron
Oooo, ne pafundesi, nese jetoj, jetoj per ty....
Une, sa here marr fryme, te kam, aty...
Ref
Lart po ndodh nje mrekulli
Une po shoh nje mrekulli
Jam, brenda shpirtit tend
Kurore me yje, e ndez qiellin
Kur jemi larg
Dhe jeta ndal
Lendohen, endrrat e mija
Ti vjen si nje stuhi
Zemrat shperthejne si vullkan....
Si nje vullkan.......
Nuk dua tjeter vend
Jam, brenda shpirtit tend
Kjo eshte nje mrekulli
Vullkan me yje, eeee ndez qiellin
Lart po ndodh nje mrekulli
Une po shoh nje mrekulli

Etna - Vullkan

Edhe ni sen i ri
ETNA,maksi,ETNA pim-v,
ETNA kine records,

ETNA si vullkan po vjen
Si llava shperthen,
diqka tre po bjen
Se tymin nfillim e qes tani
nihet zhruma
Ku nihet zoni jem meniher
bohet turma

Rekordin e tejkaloj
Temperaturen e shtoj
Njerzit i afroj bashkoj
kur ket sen e boj
3MC rap real qe ki mujt
me mi Qe Merre edhe albumin nese do mu ngi

Ti ski ksi biti qe kualitet e ki
Ngomani zonin nmikrofon
me 2-RIM edhe Pim-V
mledhen krejt e dojn
mi ni kto sene pi bina
Dersa un e marr lekun dikujt i dhem shpina
(2x)
ETNA....
Si vullkan po shperthen
ETNA....
EDHE 1 sen pe bjen
ETNA...
Edhe tboj mir mu ni
Ooouuu ladys come with me

SHkeli shum skena dal neper ekrana
Dallojm si grup prej tjerave
neve na ngre fama
Stili jon o i veqant si nbit si nflow
Merre ngoje senin msoje mos um thuj JO

Ipit me alkool edhe shihen e thej
Syni jem i unt lyp ni femër e gjej
Se femren kur e kapi ne dor e thezi si fitil
Ata qe sma din emrin um thirrin gjebraili
Njerzit i ni tu thon du mu ba si

(2X)
ETNA...
STOP ma ka dal se ktu un vetna
NON STOP ONLINE prej te hanes dej tshtune
Se na tym prej veshi edhe dalim per hune
ETNA....
Si vullkan po shperthen
ETNA....
Edhe 1 sen pe bjen
ETNA...
Edhe tboj mir mu ni
Oouu ladys come with me

ETNA shperthej qdo sen del ne siperfaqe
Femnat shum na dojn qyrjav lotin nfaqe
Qyre qysh e dridh venin
ETNA shum pe nxej
ETNA e bo per veti cilin do qe merr nshej

Ej ej mos u ngut ktu mos u fut ti
Se te ETNA po shum nxeh ik txuni per funi
Ideg edhe binat i boj per vete femrat
Vete gjithsecilin naj din edhe emarat

Zemrat naj thojn qato femra qe na bojn
Mos vet se qysh se veq ETNA kto e bojn
Dojn me bo atmosfer ETNA rrit atmosferen
ETNA fort e kall ndaq ta rrezit likuren
(2x)
ETNA....
Si vullkan po kerset
ETNA...
Edhe 1 sen pe bjen
ETNA...
EDHE tbon mi mu ni
Ooouu ladys come with me

Si vullkan po shperthen
Edhe ni sen pe bjen
Edhe tbon mir mu ni
Oouu ladys come with me


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/07/2021
Muzika: Big Deal Records
Teksti: Anxhelo Koci & Endrit Mumajesi
Produksioni: Big Deal Records
Video Produksioni: PublicoMë Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:


Komente mbi këtë këngëAlbina Kelmendi - Vullkan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vullkan".
3. Video është e këngës "Vullkan", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.