TEKSTESHQIP

Albina Kelmendi
Vullkan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vullkan" kënduar nga Albina Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që ky projekt është sjellë në tregun e gjerë të muzikës me mjaft shije me videoklip, video produksioni i të cilit u krijua nga Publico. Ky videoklip u publikua me datë 1 Korrik 2021. Melodia dhe produksioni është marrë përsipër nga BigDeal Records, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Anxhelo Koci & Endrit Mumajesi.
Renditja:
Top 200