TEKSTESHQIP

Albina Thaqi
Lujte Me Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lujte Me Dashni" kënduar nga Albina Thaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor u paraqit tek shikuesit me mjaft shije me klip muzikor, video produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e BUG Production. Videoklipi u publikua me datë 8 Shtator 2023. Për komponimin dhe për produksionin audio është kujdesur Bini Diez, teksa autore e tekstit është Donjeta Morina.