TEKSTESHQIP

Albora
Malli
Lyrics

Ka me t marr ty malli
Jo un ta fal, nuk ta fal jo
Ka ma t marr ty malli
Ty kan me t mungu syt e mi sot(2x)

I kam then un zemres nuk je vetem
Dhe pse vetem mke len
Ty t kam dasht edhe me shum se veten
Ti me tjeter je kan

Ti jo nuk e dim se sa, nuk e din se sa
Lot i derdha per ty
Endrrat qe me mu ke nda, qe me mu ke nda
Mu su helm me kan myt

Kam me t marr ty malli
Jo un nuk ta fal nuk ta fal jo
Ka me t marr ty malli
Ty kan me t mungu syt e mi sot

Ndjenjat per ty i kam pas un teper
Ti zhgenjimin mke dhon
Ske guximin me ma thon t verteten
I pashpirt je kon

Ti jo nuk e din se sa nuk e din se sa
Lot i derdha per ty
Endrrat qe me mu ke nda qe me mu ke nda
Mu si helm me kan myt

Ka me t marr ty malli
Jo un nuk ta fal nuk ta fal jo
Ka me t marr ty malli
Ty kan me t mungu syt e mi sot