Official Video

Albulena Berisha - Arsye


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/11/2019

2019-11-08T17:03:45

Muzika:

Big Deal Records

Video Produksioni:

Fullmoon ProductionNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Arsye" kënduar nga Albulena Berisha.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Arsye".
Videoklipi nga Albulena Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Geryc - Arsye

GeryC:
A mundesh ti per me ardh
Per 1 nat
Po m'duhesh ti "baby"
Ty t'kam gjithcka
E lej ca folin
S'po dojn mu bo bashk
A po menon per me ardh
Vec 1 cast
E tjerat folin
Se na kan inat
A munesh ti per mem thirr
Vec 1 nat
E un po du Un po du
Mu bo prap
E le ca ndodhi
Te mu do vish prap

Ronaldo:
Thirrem Thirrem prap
Thirrem Thirrem prap
"Baby" T'lutem ti
Thirrem Thirrem Thirrem prap
Un po du me t'pas
Un Un po du me t'pas
Un po du me t'pas ton jeten
T'lutem thirrem prap

GeryC x Ronaldo Chorus X2:
Ki lyp shum prej meje
Po sun em gjete ti
Tu fal rrespekt po ti
A ma fal dashni
Tu luta luta luta luta
Po s'erdhe ti
A po vjen
A po vjen
Mos em le n'vetmi

GeryC:
Se sun em gjen
Edhe nese lyp njo si un
T'plotsojna krejt deshirat
Edhe pse jom i huj
Ca ke pas deshira ato
Un i paguj
Nuk po nina mir
Kur te shoh ty pergjunj
Se

Ronaldo:
Tjerat jon ka lypin
E m'lypin mu pse
Smuna me kon bashk na
AAA
Per tjera "arsye" nuk gjete ti pse
Per me dit ti se ca kom
Naaa

Thirrem Thirrem prap
Thirrem Thirrem prap
"Baby" T'lutem ti
Thirrem Thirrem Thirrem prap
Un po du me t'pas
Un Un po du me t'pas
Un po du me t'pas ton jeten
T'lutem thirrem prap

GeryC x Ronaldo Chorus X2:
Ki lyp shum prej meje
Po sun em gjete ti
Tu fal rrespekt po ti
A ma fal dashni
Tu luta luta luta luta
Po s'erdhe ti
A po vjen
A po vjen
Mos em le n'vetmi

Xhuljo Imeri - Arsye

Ti me jep arsye,
Ti me jep qellim dhe kur nuk je
Ti me jep hapsiren,
Univers pa fund ne syt' e tu ke

Kur malli te te marr
Un' do jem aty dhe ti e di
Ti me jep arsye
Cdo gje un' du e gjej tek ti