Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj & Astrit Zikolli - Dasma E Vllaut Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dasma E Vllaut" kënduar nga Albulena Ukaj & Astrit Zikolli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dasma E Vllaut".

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Albulena Ukaj & Astrit Zikolli
Publikimi: 22/11/2023
Muzika: Fadil Topalli
Teksti: Fadil Topalli
00:00 - Sonte Po Martohet
01:39 - Ma I Miri Vllau Jem
04:35 - Digje Mos U NdalAlbulena Ukaj & Astrit Zikolli - Dasma E Vllaut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma E Vllaut".
3. Video është e këngës "Dasma E Vllaut", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj & Astrit Zikolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 0