TEKSTESHQIP

Albulena Ukaj
Ditëlindja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditëlindja" kënduar nga Albulena Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor u finalizua tek fansat i plotësuar në aspektin vizual me videoklip muzikor, video produksioni i të cilit është përgatitur nga Time Pictures. Videoklipi u publikua më 10 Mars 2023. Muzika dhe teksti është shkruajtur nga Fadil Topalli, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Besnik Zikolli.