Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Aleksandër Gjoka - Enderr Dhe Dashuri  (Feat. Burn)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

10/09/2010

2010-09-10T12:35:56+00:00

Featuring

Burn

Këngë e albumit:

"The Best"
Cdo mengjes kur zbardh agimi
Te gjithe njerezit nxitojne
I kthjellet esht mendimi
Dashurine te kujtoj
I kthjellet esht mendimi
Dashurine te kujtoj

Edhe une si gjithe te tjeret
Per nje vajze rri e mendoj
E megjithese shume heret
Buzet, Syte, i enderroj

Deshiroj ta kem prane
Dhe gjithe jeten do ta dua
Dashurine qe njerezit kane
Dua t'marr, pa deshmuar

Edhe une si gjithe te tjeret
Per nje vajze rri e mendoj
E megjithese shume heret
Buzet, Syte, i enderroj

Deshiroj ta kem prane
Dhe gjithe jeten do ta dua
Dashurine qe njerezit kane
Dua t'marr, pa deshmuar

Deshiroj ta kem prane
Dhe gjithe jeten do ta dua
Dashurine qe njerezit kane
Dua t'marr, pa deshmuar

Deshiroj ta kem prane
Dhe gjithe jeten do ta dua
Dashurine qe njerezit kane
Dua t'marr, pa deshmuar


Ky tekst u dërgua nga Frenkli Vjero
Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet