Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aleksandër Gjoka - Twist Again

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Twist Again".
3. Video është e këngës "Twist Again", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aleksandër Gjoka - Twist Again  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

20/10/2010

2010-10-20T13:56:08+00:00Ne atehere shkonim ne cdo mbremje
Kishim ritmin tone qe na pelqente

ohoouo ohouoo
Twist again!

Twist again-in e kerceje kaq bukur
Sa nuk t'arrija dot moj flutur
Te kisha zili, te kisha zili..

Twist again-in e kendoja kaq bukur
Sa nuk m'arrije dot moj flutur
Me kishe zili, me kishe zili...

Por kur te dy kercenim bashke
Por kur te dy kendonim bashke
Na kishin zili,na kishin zili
Dhe ne per njeri tjetrin u beme perendi

Twist again
Edhe sonte kercejme
Edhe sonte kendojme
Me ate pasion

Emocione na zgjon, kenge e dashurise sone
Oh oh oh twist again!

Twist, twist, twist again!
Edhe sonte kercejme
Edhe sonte kendojme
Me ateee pasion

Emocione na zgjon, kenge e dashurise sone
Oh,oh oh twist again!

twist again-in e kendoja kaq bukur
Sa nuk m'arrije dot moj flutur
Me kishe zili, me kishe zili...

Por kur te dy kercenim bashke
Por kurte dy kendonim bashke
Na kishin zili, na kishin zili...
Dhe ne per njeri tjetrin u beme perendi

(x2)
twist again!
Edhe sonte kercejme
Edhe sonte kendojme
Me ate pasion

Emocione na zgjon, kenge e dashurise sone
oh oh oh twist again
Oh,oh oh twist again!


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet