TEKSTESHQIP

Algena
Per Dashurine
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Dashurine" kënduar nga Algena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor përcillet tek artdhashësit i ilustruar në spektrin vizual me videoklip muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga ND Film Pro. Videoklipi u publikua më 6 Mars 2023. Autorë të tekstit janë Deyzoh (Ronaldo Shtylla) & Sardi Mneri, ndërsa produksionin e mori përsipër Sardi Mneri.