TEKSTESHQIP

Alida & Xhero
Krejt Me Harru
Lyrics
(Feat. Xhero)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt Me Harru" kënduar nga Alida & Xhero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor prezantohet tek audienca e gjerë i ilustruar nga sfera vizuale me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 19 Gusht 2019. Kompozitori i këngës dhe autor i tekstit është Stine.
Rryma muzikore:
R'n'B
Renditja:
Top 200