TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
Me Hile
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Hile" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor është finalizuar tek ne i ilustruar me një videoklip, i cili u publikua më 26 Gusht 2017. Autor i muzikës është Gramoz Kozeli, autore e fjalëve të tekstit rezulton të jetë Mirjeta Mema, ndërsa orkestrimin e mori përsipër De Vox.