TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
Ti Je Problem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Problem" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 4 Nëntor 2017, Alil Kërkuti publikon videoklipin "Ti Je Problem". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Mirjeta Mema, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox.