TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
Jemi Nje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jemi Nje" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, produkti muzikor është bërë i disponueshëm para audiencës i përpunuar tejet mirë edhe me një videoklip, i cili u publikua më 15 Janar 2018. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Gramoz Kozeli, tekstin e kreu Mirjeta Mema, ndërsa arranzhimin e kreu De Vox.