Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alketa Vejsiu, Zbulohen Konkurentët E “Dance With Me 2”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[24-08-2015]
Pas suksesit te edicionit te pare kete sezon "Dance with me" do vij prape ne ekranet tona me edicionin e dyte.

Produksioni qe mban firmen e Vera Grabockes dhe Alketa Vejsiut ka vendosur qe prape ne vallezim te bej bashke kombinime interesante personazhesh publike.

Heret eshte per te dhene listen e plote,mirepo pergaditje per edicionin e ri kane filluar e bashke me te jane zbuluar edhe disa nga emrat e konkureneve.

Nje nga aktoret qe do marre pjese eshte Sejfulla Myftari,kengetarja Ingrid Gjoni. Po nga fusha e muzikes jane edhe Alberie Hadergjonaj qe do ta surprizoje publikun.

Tjeter emer i njohur eshte edhe moderatorja Roza Lati e bija e aktores se njohur Rita Lati. Emer i lakuar eshte edhe ai i kengetares Mihrije Braha.

Te shohim kush do te rrembej kupen pas 12 javesh live show,pas Sabriut dhe Rozanes...
 (TeksteShqip)

Dergoi: Mitrovica028
Komente mbi këtë artikull