Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alketa Vejsiu Në Versionin Kukull


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[06-10-2015]
Prezantuesja e njohur Alketa Vejsiu është duke realizuar një version kukull të vetes së saj, dhe këtë suvenir ajo e ka prezantuar në revistën e saj "Class", një ndër revistat më të njohura në Shqipëri.

Ajo ka bërë zgjedhjen e saj tek një kukull e cila mendon se i ngjan mjaft shumë asaj, dhe që prodhimi i saj është në Hong Kong.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet