A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Alma Bektashi - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Lyrics:

Armand Trebicka

Song from the album:

"Më Mungon"

Participating in

Kënga Magjike 2002


Vetem jam ne dhomen time, vetem pa njeri
çdo gje eshte ketu mungon veç ti
dhe çdo hije qe pa dashje ty te shembullen, genjen
dua qe ti flas une zemres por nuk me degjon
kujt t'i them sa shume ti me mungon
kujt t'i them ti flas per ditet qe me doje ti
se di

Se ti e din sa me mungon
me mungon askujt jo mos ja thuaj
vetem ti e di
qe tani ne jemi dy te huaj
duket si qudi
ti je larg por une te kam me vehte
ndoshta s'e kupton
bashke me ty po e kaloj une jeten
dhe pse ti mungon (2x)

Me mungon kur t'vjen mengjesi
vetem jam ne shtrat
nje minute me shume se jeta zgjat
tani dua te te shkruaj, koha nuk mjafton
me mungon....
dua qe ti flas une zemren
por nuk me degjon
kujt t'i them sa shume ti me mungon
kujt t'i them t'i flas per ditet qe me doje ti
se di.....

Se ti e din sa me mungon
me mungon askujt jo mos ja thuaj
vetem ti e di
qe tani ne jemi dy te huaj
duket si qudi
ti je larg por une te kam me vehte
ndoshta s'e kupton
bashke me ty po e kaloj une jeten
dhe pse ti mungon
OOOO sa me mungonnnnn (2x)


Lyrics submited by  Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019