TEKSTESHQIP

Alma Bektashi
Te Kerkoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kerkoj" kënduar nga Alma Bektashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i vijës melodike dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Adrian Hila, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Armand Trebicka.