Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Ranxha - Shamine E Beqarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shamine E Beqarit".
3. Video është e këngës "Shamine E Beqarit", por nuk këndohet nga Altin Ranxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Altin Ranxha - Shamine E Beqarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  9

Teksti:

Armand Trebicka

Orkestrimi:

Valter Beqo

Komente

1 🔥

23/08/2018

2018-08-23T17:17:21+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shamine E Beqarit" kënduar nga Altin Ranxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Valter Beqo
Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valentina Dedvukaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Laje ti moj goc e laje ti,
Laje ti moj goc e laje ti,
Shamin e beqarit e ,
Aman shamin e beqarit e,
Shtrydhe ti moj goc ,
E shtrydhe ti ,
Shtrydhe ti moj goc ,
E shtrydhe ti ,
Shamin e beqarit e,
Aman faculeten e beqarit e.

jar nana jar na ne,
Shamin e o beqarit e,
jar nana jar na ne,
Shamin e o beqarit e,

Laje ti moj goc e laje ti,
Laje ti moj goc e laje ti,
Shamin e beqarit e ,
Aman shamin e beqarit e,
Shtrydhe ti moj goc ,
E shtrydhe ti ,
Shtrydhe ti moj goc ,
E shtrydhe ti ,
Shamin e beqarit e,
Aman faculeten e beqarit e.

jar nana jar na ne,
Shamin e o beqarit e,
jar nana jar na ne,
Shamin e o beqarit e,

jar nana jar na ne,
Shamin e o beqarit e,
jar nana jar na ne,
Shamin e o beqarit e,Më Shumë Këngë Nga Altin Ranxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet