Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Sulku - Lule Moj Bardhule

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Moj Bardhule".
3. Video është e këngës "Lule Moj Bardhule", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Sulku - Lule Moj Bardhule  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Kendojme Se Bashku"

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T13:14:16+00:00Ne dege te selvise moj bilbili kendonte
E ne streh te catise moj thelleza degjonte
i fola thellezes ajo s'me degjoi
do ta vras bilbilin e pastaj do kendoj
i fola thellezes ajo s'me degjoi
do ta vras bilbilin e pastaj do kendoj

E rrija i menduar moj dersa doli ylli
me ciften ne duar moj bera poshte nga pylli
i fola thellezes ajo s'me degjoi
do ta vras bilbilin e pastaj do kendoj
i fola thellezes ajo s'me degjoi
do ta vras bilbilin e pastaj do kendoj

Ma ke ballin o me lule moj bardhule
ma ke ballin o me lule moj bardhule
lulet o jepi hua ballin o falma mua
lulet o jepja ylberit ballin o mua te mjerit (2x)

Ma ke syrin o me lule moj bardhule
ma ke syrin o me lule moj bardhule
lulet o jepi hua ballin o falma mua
lulet o jepja ylberit syrin o mua te mjerit

Hajde vajze e detit o shoqet ti mos i degjo
behu nuse bukur o hidhe vallen shtruar o (2x)

Ma ke ballin o me lule moj bardhule (2x)
lulet o jepi hua ballin o falma mua
lulet o jepja ylberit ballin o mua te mjerit(2x)
KORI
-me lule moj bardhule(2x)
lulet o jepi hua syrin o falma mua
lulet o jepja ylberit syrin o mua te mjerit (3x)


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet