A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Altin Sulku - Ajshe  (Feat. Noizy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  95

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2018

2018-03-23T17:00:01

Featuring

Noizy

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Teksti:

Noizy


[Altin Sulku:]
Sa her te mendoj ne rrug me del
Ajshe ajshe ajshee
Si ti nuk kam pa jo asnjeher
Ajshe ajshe ajshee

Frymen po e mbaja
Syt jo nuk ja ndaja
Vetes sdo ja falja
Po me ike se

Me e majra ti je
Dale moj dale tet them ni fjale
Jepja ktij djalit
Dale moj dale dashnin ti fale

Me e mejra ti je
Dale moj dale tet them ni fjale
Jepja ktij djalit
Dashnin moj fale, falja kti djalit

Ej Lume thuje mej 1 llaf...

[Noizy:]
Dale dale o moj xhane
Sa e majra si je oh moj none
Oo ca na bone, ca na bone
Zemren krejt ti mu ma shkatrove

Krejt ti dhash
Po prap nuk e di ku kam gabu me ty(ah)
Krejt ti fala
Edhe prap nuk e di se ca me menu per ty(ahaaa)

Ty t'vrau e majra
Do kthehesh te un prap ti moj xhane
Do te vrasi e majra
Po do jet shum von at her moj xhane

Sa e mir je
Sa e mir je
Edhe vet e din sa e mir je x2

Edhe vet e din gjitha i boj
Si e si zemren ty ta fitoj x2
Aman aman ti moj Ajshe
Zemren time ty ta dhash ee
Aman aman ti moj Ajshe
Telefonit kur mos i bjer

[Altin Sulku:]
Ma e majra ti je
Dale moj dale tet them ni fjale
Jepja ktij djalit
Dale moj dale dashnin ti fale

Ma e majra ti je
Dale moj dale tet them ni fjale
Jepja ktij djalit
Dashnin ti falja, falja kti djalit

Frymen po e mbaja
Syt jo nuk ja ndaja
Vetes sdo ja falja
Po me ike se

Me e mejra ti je
Dale moj dale tet them ni fjale
Jepja ktij djalit
Dale moj dale dashnin ti fale

Me e mejra ti je
Dale moj dale tet them ni fjale
Jepja ktij djalit
Dashnin ti fale, falja kti djalit

Kartolina (4)

2018-07-03 14:26:32
Sa her te mendoj
ne rrug me del
Ajshe ajshe ajshee
Si ti nuk kam pa
jo asnjeher
Ajshe ajshe ajshee
2018-04-18 15:08:22
Krejt ti dhash
Po prap nuk e di ku kam gabu me ty(ah)
Krejt ti fala
Edhe prap nuk e di se ca me menu per ty
2018-04-16 14:52:48
Edhe vet e din gjitha i boj
Si e si zemren ty ta fitoj
2018-04-05 17:41:23
Dale dale o moj xhane
Sa e majra si je oh moj none
Oo ca na bone, ca na bone
Zemren krejt ti mu ma shkatrove

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019