Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Sulku - Unaza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unaza".
3. Video është e këngës "Unaza", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Sulku - Unaza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Endrit Mumajesi

Produksioni:

Marenglen Boja

Komente

Asnjë Koment

01/07/2020

2020-07-01T17:00:14+00:00Një unaz për gishtin tënd
Me gjith zemër kam me ta dhan
Ska tjetër për mu e di,
Vetëm ty të kam dashni.

Jo nuk e gjej un dot njëë si ti
Se ti je kok e këmb krejt dashni.

Po ta them tvërtetën
Vec me ty po du me çu un jetën
A e din po ta them tvërtetën
E sa të du,sa të du.

Një unaz për gishtin tënd
Me gjith zemër kam me ta dhan
Ska tjetër për mu e di,
Vetëm ty të kam dashni.(2)

Ta kam thën un ty nëëë filliim
E bukur mua nuk ka më kthim

Po ta them tvërtetën
Vec me ty po du me cu un jetën
A e din po ta them tvërtetën
E sa të du,sa të du.

Një unaz për gishtin tënd
Me gjith zemër kam me ta dhan
Ska tjetër për mu e di,
Vetëm ty të kam dashni.(2)

Një unaz për gishtin tënd
Me gjith zemër kam me ta dhan
Ska tjetër për mu e di,
Vetëm ty të kam dashni. (2)


Ky tekst u dërgua nga Xhuliana Xhoana Xhuli Preci2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet