Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda Arkaxhiu - Por Ti Mos Trego Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13Zemra te troket
Syri lart u tret
Por ti mos trego

Buza te thot vec nje fjale
me ngadal
por ti mos trego
por ti prap mos trego

ti mos trego
se me do
se dashuria mbrin ne fshehtesi
Vetem per te dy
Ajo fole nuk mban dot re
se dashuria
mbrin ne fshehtesi
vetem per te dy

dashuri
mallengji
dhe nuk do
nuk pranon
tjeter asnjeri

Buza te thot vec nje fjale
me ngadal
por ti mos trego
por ti prap mos trego

ti mos trego
se me do
se dashuria mbrin ne fshehtesi
Vetem per te dy
Ajo fole nuk mban dot re
se dashuria
mbrin ne fshehtesi
vetem per te dyNuk kemi video për këtë këngë.
Amarda Arkaxhiu - Por Ti Mos Trego
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Por Ti Mos Trego".
3. Video është e këngës "Por Ti Mos Trego", por nuk këndohet nga Amarda Arkaxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:


Komente 0