Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Amarda Arkaxhiu - S'ta Fali  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/08/2017

2017-08-26T14:00:06

Muzika:

Ervin Gonxhi

Teksti:

Vojsava AliaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ta Fali" kënduar nga Amarda Arkaxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Amarda Arkaxhiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhesika Ndoj - S'ta Fali

Kam bo per neve
Zemren ma theve
Besen e preve
Ca lype gjete

Viola - S'ta Fali

asnje her sta fali
sta fali
nese qon me dike tjeter
apo me dashnin evjeter
bohu burr endale veten

ku po shkon kur po del
amendon per mu naj her
ti vertet eke tepru
per qdo nat po del pa mu

dikur te besova
siduket gabova
mene fund e gjeta
kush esht ajo tjetra

anje her sta fali 3ref
sta fali
nese qon me dike tjeter
apo me dashnin evjeter
bohu burr e ndale veten

kur po shkon kur po del
amendon per mu naj her
ti vertet eke tepru
per qdo nat po del pa mu

dikur te besova
siduket gabova
mene fund e gjeta
kush esht ajo tjetra

anje her sta fali 4ref
sta fali
nese qon me dike tjeter
apo me dashnin evjeter
bohu burr e ndale veten

X-Style - S'ta Fali

Rep1:e kam pas ni zemer qe ty ta dhurova
e kam pas ni jet qe me ato krenohna
mo un sdu me vujt du perpara me vazhdu
ti ki lujt me ndjenja e zoti ka me t`denu
e kam dasht me shpirt qdo kong ja kushtova
perjetova qdo moment qe me ty e kalove
n`fund pe shoh qe shum gabova
jeten vet un e mashtrovaaaa
sa gabimet i kom bo po si ky jo asnjo
sa gabimet ti kam fal u perseritke prap i njejti
sa shum veten e lendova qe per ty nuk ja vlejti
shum idhnime e sa t`kqia perjetova pi dashnis
senet e mira vin kadal po ajo m`erdh pi shpis
E tash larg zemer shko larg un mos t shoh
larg zemer shko sa ma larg jeeto
E tash larg zemer shko larg un mos t shoh
larg zemer shko sa ma larg jeeto
REF;
S`ta fali gabimin oj zemer ` se ti nuk je asi femer
ti ike e u largove e mu m`harrove ` me tjetrin ti shkove e mu m`lendove
Rep2: kejt i kisha bo edhe kejt prap i boj
pa ty une s`jetoj bile as qe menoj
me jetu jeten pa ty osht si mi pas kejt senet
veq me t`munguu dy sy
pa ty zemer sjom kurgjo un e ti jemi njo
kam pas shum femna po si ti jo asnjo
kom met dasht ty gjithmon asniher nuk t`lo alone
asniher asni sekond vet ski mu kon
Vet ski mu kon, ti vet ski mu kan
kurr vet ski mu kan ` kurr vet skom met lan
Ref : S`ta fali gabimin oj zemer ` se ti nuk je asi femer
ti ike e u largove e mu m`harrove ` me tjetrin ti shkove e mu m`lendove
Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet