TEKSTESHQIP

Amarda
Për Vete Të Kam
Lyrics
(Feat. Shpat Kasapi)

Nuk mjafton nje unaze
T ‘kam me t’ boj oj cike nuse ne shtepine time
Apo don pajton taxi apo limuzine
Pse s ma jep dashni
Kur ta fal une zemren time
Allahile Allahile
Du me lujt une vec per qejf
O i omel si sherbet
Po me e mire jam vet
Jam nazelije
Ah per ty medet je tret o i shkrete
Hajde se zemra ime t’ perket
Po du me t dhane nje unaze
Ne doren tende ta mbash
Dashni te kam dhe me ke
Zemren rehat s’ ma le

DËRGOI:
INFO
Më datë 5 Gusht 2023, Amarda publikon videoklipin "Për Vete Të Kam", në bashkëpunim me Shpat Kasapin. Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Indrit Dode & Anxhelo Muharremi kanë realizuar bashkë muzikën, Rioo & Petro Xhori kanë punuar bashkë tekstin e kësaj kënge, ndërsa për arranzhimin u kujdes Marenglen Boja. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.