TEKSTESHQIP

Ana Kabashi
Ana Kabashi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ana Kabashi" kënduar nga Ana Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Maj 2019, Ana Kabashi publikon videoklipin "Ana Kabashi" dhe këngëtarja vjen në poza atraktive duke vënë në plan të parë linjat e njohura trupore. Granit Gashi nga Massive Production e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa vet këngëtarja është kujdesur për melodinë dhe e ka shkruar tekstin. Për anën vizuale është angazhuar produksioni XL Films, që ka xhiruar videoklipin e kësaj kënge.