TEKSTESHQIP

Ana Kabashi
Ami Lekt
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ami Lekt" kënduar nga Ana Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Dilemës klip po, apo klip jo, i është dhënë një përgjigje, pasi projekti muzikor është prezantuar mjaft këndshëm me videoklip, i cili u publikua më 23 Shtator 2019. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori vetë artistja, tekstin e mori përsipër Fadil Topalli, ndërsa produksioni audio është një krijim nga Granit Gashi.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200