TEKSTESHQIP

Ana Kabashi
Ma Shume
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Shume" kënduar nga Ana Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një sukses sa më të madh, projekti muzikor paraqitet tek ne i plotësuar me shije me një videoklip, për produksionin e të cilit u kujdes Imagine Films. Videoklipi u publikua më 21 Gusht 2020. Për muzikën dhe për fjalët e këngës u përkujdesën Ana Kabashi & Nurteel, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Nurteel.