TEKSTESHQIP

Ana Kodra
Kameleon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kameleon" kënduar nga Ana Kodra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen si kompozim nga Klodian Qafoku, ndërsa për tekstin punoi Florian Zyka.