TEKSTESHQIP

Ana Maria
Mene Mene
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mene Mene" kënduar nga Ana Maria.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mene Mene".
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, produkti muzikor finalizohet tek audienca e gjerë mjaft mirë me klip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 5 Qershor 2024. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Lum Dakaj, ndërsa beat-in/instrumentalen dhe produksionin në studio e krijuan BigDeal Records.