TEKSTESHQIP

Andi Mezini
Kthema Zot Edhe Një Herë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthema Zot Edhe Një Herë" kënduar nga Andi Mezini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Dilemës klip po, apo klip jo, i është dhënë një përgjigje, pasi ky produkt muzikor vjen para një audience më të gjerë i realizuar këndshëm edhe me një videoklip muzikor, produksioni i të cilit është punuar nga A Films. Videoklipi u publikua më 29 Shtator 2023. Muzika e këngës është kompozuar nga vetë këngëtari, teksti është shkruajtur nga Fadil Topalli, ndërsa për arranzhimin është përkujdesur Artan Mezini (Arti Rec).