Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Bjondine Lajkatare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40

Moj bjondinë lajkatare
ti s'ma varre fare
jam i varfër ndaj s'më do
se unë nuk kam pare x2

Por një zemër që të do
Vlen më shum se një milion
Kam shtëpin moj pa çati
ka për qiell kjo dashuri

Për ty zemra m'është tharë
Kam një vitë moj pa të parë
Pare po të kisha pare
do më vije si dele manare x2

Moj bjondinë lajkatare
ti s'ma varre fare
jam i varfër ndaj s'më do
se unë nuk kam pare

Por një zemër që të do
vlen më shumë se një milion
Kam shtëpin moj pa çati
ka për qiell kjo dashuri

Për ty zemra m'është tharë
Kam një vitë moj pa të parë
Pare po të kisha pare
do më vije si dele manare x3
Andi Shkoza
Publikimi: 17/06/2018
Muzika: Alban Furtuna
Teksti: Armand Trebicka
Klarinetë: Shaban Cela
Llahutë: Artur Yzeiri
Video Produksioni: AlvidAndi Shkoza - Bjondine Lajkatare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondine Lajkatare".
3. Video është e këngës "Bjondine Lajkatare", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 1