Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Andi Shkoza - Sikur Te Ndodhte Edhe Njehere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2013

2013-04-29T08:32:17

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Armand Trebicka

Këngë e albumit:

"Akoma Te Dua"
Vogelush te dy
kur ta dhash puthjen e par
edhe qesha un
edhe qeshe ti
puthje edhe shi

Ref:
Sikur te ndodh dhe njeher
te te puthja si ateher
te te shtrengoja ne krahet e mi
perse ti zemer me genjen
dashuria me nuk vjen
ku ta gjej un perseri

Sikur te ndodh dhe njeher
te jetonim ate ver
te te shtrengoja ne krahet e mi
perse ti zemer me genjen
dashuria me nuk vjen
sot kam mbetur ne vetmi

Nga larg te shikoj
sot je ber ti me femi
jeta o shpirti im
pa ty ska kuptim
lote edhe shi

Ref:
Sikur te ndodh dhe njeher
te te puthja si ateher
te te shtrengoja ne krahet e mi
perse ti zemer me genjen
dashuria me nuk vjen
ku ta gjej un perseri

Sikur te ndodh dhe njeher
te jetonim ate ver
te te shtrengoja ne krahet e mi
perse ti zemer me genjen
dashuria me nuk vjen
sot kam mbetur ne vetmi


Ky tekst u dërgua nga  Durrsakja
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet