Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andos - Ku Je Ti (Feat. Dj Dalool)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Kthehem ne erresire
Pres te rigjej vetveten
Pres ty, dhe doren tende
Por smund te vdes
Qe te rizgjoj vemendjen
Shko, ti vetem shko
Merr gjithqka me vete
Por pse nuk te vjen pas
Kjo dhimbja ime e shkrete
Qe s'di te flas

Ku je ti ku prek toka qiellin
Ku je ti pse me morre diellin
Ku je ti kur kam kaq nevoje per ty
Ku je ti pse me le pa zjarr ne sy

Ska me rrendsi se kush ka faj
Ska me rrendsi se lotet thaj
Gjithmone te dy do jemi
Nje gjysme enderr e vjeshtes sone te pare

Ku je ti ku prek toka qiellin
Ku je ti pse me morre diellin
Ku je ti kur kam kaq nevoje per ty
Ku je ti pse me le pa zjarr ne sy

Vetem per ty shikoja ferrin
Vetem per ty arrija qiellin
Vetem per ty harroja veten
Vetem qe t'mi thoje kto dy fjale
Boten kisha ndare

Ku je ti ku prek toka qiellin
(Boten kisha ndare)
Ku je ti pse me morre diellin
(Boten kisha ndare)
Ku je ti kur kam kaq nevoje per ty
(Boten kisha ndare)
Ku je ti pse me le pa zjarr ne sy

Ku je ti ku prek toka qiellin
Ku je ti pse me morre diellin
Ku je ti kur kam kaq nevoje per ty
Ku je ti pse me le pa zjarr ne sy

Pse me le pa zjarr ne sy / 3x

Ska me rrendsi se kush ka faj
Ska me rrendsi perse po qajme
Gjithmone te dy do jemi
Nje gjysme enderr e vjeshtes sone te pare


Ky tekst u dërgua nga DSAlbanSkenderajAndos
Featuring: Dj Dalool
Publikimi: 17/09/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Andos
Teksti: Alban Skënderaj & Andos
Orkestrimi: Andos


Andos - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Andos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andos:


Komente 0