TEKSTESHQIP

Anestezioni
Gitana
Lyrics
(Feat. One T)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gitana" kënduar nga Anestezioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt erdhi në tregun e gjerë të muzikës i plotësuar tejet mirë edhe me anë të një videoklipi, për produksionin e të cilit është përkujdesur Xl Provideo. Ky videoklip u publikua me datë 13 Nëntor 2021. Kënga vjen me tekst nga Anestezioni & One T, ndërsa producent i këngës është Enes Qosa.