Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa - Mos U Kthe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ne zemren time me ke lan nje plag
Edhe me t dasht edhe me te mbajt larg
Nuk mundet zemra mos me u dridh
Me u shtir se ndihet mir
Ndarja cdo dit behet ma e vshtir

Ref.
Mos u kthe te unë
Me m’lëndu më shumë
Ma mirë të ndarë
E tjetojm me zemer të vrarë
 
Sa dhemb një zemër s’mundesh me kuptu
Plagën e saj ti pa e përjetu
Nëse do vish e s’do t’rrish
Një plagë të re e hap sërish
Sa bën gjynah, ah sikur ta dish!

Ref.
Mos u kthe te unë
Me m’lëndu më shumë
Ma mirë të ndarë
E tjetojm me zemer të vrarëPublikimi: 30/09/2020
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: EGO Films


Anisa - Mos U Kthe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Kthe".
3. Video është e këngës "Mos U Kthe", por nuk këndohet nga Anisa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anisa Smajlaj:


Komente 0