Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Dhe Barbana ‘goditin’ Me Foto Nga Plazhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-08-2015]
Se estrada shqiptare ka një numër të madh të femrave seksi, kjo nuk ka asnjë pikë dyshimi. Dy bukuroshet nga fotoja pa dyshim që i njihni, janë Anjeza Branka dhe Barbana Dini që të dyja këngëtare njëherësh edhe shoqe shumë të mira. Së paku kështu shihet nga foto në të cilat ato publikojnë vazhdimisht prej edhe ku janë duke i kaluar këto ditë të nxehta së bashku.

Që të dyja këngëtaret edhe kësaj here kanë dhuruar për fansat e tyre një foto në të cilën janë shfaqur tejet seksi dhe kanë nxjerrë në pah linjat e tyre.
 (Indeksonline)Komente 0