Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malli Yt”, Thonë Anjeza Dhe Labinoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[10-11-2015]
Mund të tingëllojë si një duet i çuditshëm por këngëtarja nga Shqipëria Anjeza Branka sapo ka publikuar këngën e saj më të re në bashkpunim me këngëtarin kosovar Labinot Rexhën.

Kënga titullohet "Malli yt" dhe është realizuar nga Massive Production, nga producentët Granit Gashi & Nurteel Morina.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0