Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Bejbi/baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Baby, kthehu ti edhe nje her, me fal
cdo njeri gabon ne jet po nuk kam faj

Kthehu kthehu prap me rri

Baby, ishte dimer kur ti erdhe e kujtoj
si u tret kjo dashuri se kuptoj

Dhe me veten une po flas dhe rri

Eja te me shfaqesh edhe nje her te perqafoj

Zemra ngrihu qe ateher kur ike ti

Ref:
Per ty nje lot akoma me ka mbetur
per syt e mij ende ai sesht tretur
e mbaj une lotin si kristal te fshehur
dua endrren ta zgjoj.

Baby, endrat shuajn ne mengjes harroj
por kalova nga nje rrug kur te kujtoj

Thell u humba ne kujtime

Baby, jam e lodhur nga gabimet me kupto
ndaj e pres un ardhjen tende me mungon

Ndaj te lutem ty me fal kte her

Flija por tani ne gjum nuk jam dhe endrat shkojn

Dhe me ty te humbur gjithmon te rrijm

Ref:
Per ty nje lot akoma me ka mbetur
per syt e mij ende ai sesht tretur
e mbaj une lotin si kristal te fshehur
dua endrren ta zgjoj.

Na na na na na na na


Ky tekst u dërgua nga Fjolla VorfajAnjeza Branka
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Anjeza Branka - Bejbi/baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bejbi/baby".
3. Video është e këngës "Bejbi/baby", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente 0