TEKSTESHQIP

Anjeza Branka
Idiot
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Idiot" kënduar nga Anjeza Branka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vija melodike dhe arranzhimi është përshtatur nga Adrian Hila, teksa autor i tekstit është Dr. Flori.