Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Shahini - Te Desha Shume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Sot pas kaq kohesh
syte lart i ngre
shoh ne murin
e shtepise se re
Nje kornize ka ndryshuar
Ora jone paska ndaluar...

uuuuuuuuuuuu....

Dhe pse ika une
ty te desha shume
shkoi kohe e gjate
e ora mbeti pas
Dhoma ime e re
ka dhe nje trofe
nuk me duhet sot
kur jam atje...

Diku do shkoj,
pak vere te pi
lotet sdo me duken
se ktu bie shi
Nje sport po me mesoj
nga nje mik i ri
lojen do fitoj , e di
se ai sje ti...

uuuuuuuu......

Dhe pse ika une
ty te desha shume
shkoi kohe e gjate
e ora mbeti pas
Dhoma ime e re
ka dhe nje trofe
nuk me duhet sot
kur jam atje...

rrugen po vazhdoj
po kembet pas me shkojne
kujtimet hapat mi ndaloi
akrepat do leviz
murin do rrezoj
por ty un duhet te harroj.....

Dhe pse ika une
ty te desha shume
shkoi kohe e gjate
e ora mbeti pas
Dhoma ime e re
ka dhe nje trofe
nuk me duhet sot
kur jam atje...


Ky tekst u dërgua nga Malviiiii

Anjeza Shahini - Te Desha Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Desha Shume".
3. Video është e këngës "Te Desha Shume", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:


Komente 0